Rekrutacja 2020/20212020-03-30T11:08:22+00:00

Informacja o zapisie do klasy I

Rekrutacja 2020/2021

Informacja dla Rodziców – rekrutacja

Szanowni Państwo,

W związku z profilaktyką w zakresie rozpowszechniania się koronawirusa, zaleca się wysłanie podpisanego wniosku rekrutacyjnego wraz ze stosownymi załącznikami pocztą tradycyjną. Informujemy, że w w/w przypadku o terminowym wniesieniu wniosku decyduje data stempla pocztowego.

Istnieje również możliwość przekazania tzw. wniosku papierowego wraz z oświadczeniami poprzez włożenie do zabezpieczonej skrzynki podawczej zlokalizowanej między drzwiami wejściowymi szkoły od strony boiska w godzinach od 8;00 do 16;00 lub przesłanie zdjęcia/skanu wydrukowanego i podpisanego wniosku na adres mailowy: sp29katowice@tlen.pl

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, jeśli nie będzie możliwości podpisania przez obojga rodziców zgłoszenia/wniosku, istnieje możliwość rozpatrywania wniosku podpisanego przez jednego z rodziców wraz z oświadczeniem, iż drugi rodzic nie wnosi uwag co do wyboru szkoły, z zastrzeżeniem, że drugi rodzic zostanie wezwany do uzupełnienia podpisu niezwłocznie, po ustaniu zagrożenia o którym mowa.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 10 (SP29)  Ryszard Szymura

Co należy zrobić

1. Wejść na stronę  tutaj
  2. na ww stronie założyć konto, uzupełniając dane rodziców/opiekunów i kandydata; użyj do tego przycisku „zgłoś kandydaturę”
  3. Wybrać naszą szkołę /Szkoła Podstawowa nr 29/
  4. Wydrukować wniosek i dostarczyć go do szkoły do 3 kwietnia!

Harmonogram  rekrutacji do klasy pierwszej – pobierz informator

Zasady rekrutacji do klas pierwszych – czytaj

Formularz rekrutacji – link do rekrutacji

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych – czytaj