Konkursy i uroczystości2019-10-31T18:39:46+00:00

Konkursy i uroczystości

UROCZYSTOŚCI, IMPREZY, KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

UROCZYSTOŚCI, IMPREZY I KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

  1. Uroczystości

L.p.

MIESIĄC

NAZWA UROCZYSTOŚCI

ODPOWIEDZIALNI

1.

październik

Dzień Nauczyciela

2.

październik

Pasowanie na ucznia

I. Buksińska

3.

październik

Pasowanie na świetliczaka

E. Kryut, A. Doległo, J. Fiszer

J. Piecha

4.

listopad

Święto Niepodległości : quiz historyczny dla klas 6-8 „ Polskie drogi do niepodległości”

M. Musiał

5.

listopad

Konkurs recytatorski dla klas 1-3

I.Buksińska J. Fiszer A. Zachwieja

6.

listopad

Andrzejki dla klas pierwszych i MP nr 41

E. Kryut A. Doległo, J. Piecha, J. Fiszer

7.

styczeń

Jasełka

J. Fiszer, I. Buksińska,  A. Zachwieja

8.

marzec

Pasowanie uczniów klasy I na czytelników

E. Lyszczyna

9.

kwiecień

Dzień Ziemi

A. Trzemżalska

10.

maj

Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

M.Musiał

11.

czerwiec

Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego – pożegnanie klas 8

  1. Imprezy

L.p.

MIESIĄC

NAZWA IMPREZY

ODPOWIEDZIALNI

1.

wrzesień

Sprzątanie świata

A.Trzemżalska / wychowawcy

2.

wrzesień 

Dzień Głośnego Czytania

E. Lyszczyna

3.

wrzesień

Europejski Dzień Języków

E.Lyszczyna

4.

październik

Dzień tabliczki mnożenia

A. Gruszka, K. Chmiel

5.

luty

Pancake Day ( Dzień Placka)

J. Piekielnik, A. Łukowska

6.

marzec

Saint Patrick’s Day ( Dzień św. Patryka )

A.Łukowska, J. Piekielnik

7.

marzec

Święto liczby π

A.Gruszka, J. Piekielnik

8.

kwiecień

Akcja społeczno-edukacyjna „Żonkile”

E. Lyszczyna, A. Jakubik

9.

maj

Sport to zdrowie- zabawy integracyjne dla uczniów klas 1-3 i MP nr 41

E. Kryut, A. Doległo, J. Piecha, E. Wawrzonek

10.

maj

Tydzień Bibliotek : imprezy  promujące bibliotekę i czytelnictwo

E. Lyszczyna a. Jakubik

11.

marzec

Saint Patrick’s Day

A.Łukowska, J. Piekielnik

12.

maj

Miś Uszatek i przyjaciele – projekt edukacyjny dla klas 1-3

E. Lyszczyna, A. Doległo, E. Kryut,

J.Piecha

13.

maj

Tydzień Bibliotek – program promocji czytelnictwa

E. Lyszczyna

14.

cyklicznie

Jemy zdrowo – wyglądamy bombowo”

klasy 1-3

Wychowawcy klas 1-3
  1. Konkursy

L.p.

MIESIĄC

NAZWA UROCZYSTOŚCI

ODPOWIEDZIALNI

1.

całoroczny

Konkurs na najlepszego sportowca szkoły

E. Wawrzonek

2.

całoroczny

Wielka Liga Czytelników : szkolny etap konkursu dla klas 1-8

E. Lyszczyna

3.

listopad

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

nauczyciele poszczególnych przedmiotów

4.

listopad

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Leon”

K. Chmiel,A.Gruszka

5.

grudzień

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa

nauczyciele poszczególnych przedmiotów

6.

grudzień

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”

E. Jarczok

7.

luty

Festiwal piosenki zimowej

E. Kryut, A. Doległo, J. Piecha, E. Jarczok

8.

marzec

Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

J. Piekielnik, A. Łukowska

9.

marzec

Międzyszkolny konkurs matematyczno-chemiczno-przyrodniczy „Omnibus”  – klas 7 w SP nr 59

A. Trzemżalska

10.

marzec

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”

A. Gruszka, K. Chmiel

11.

marzec-maj

Szkolny konkurs „ Rachmistrz”

A.Gruszka, K. Chmiel

12.

kwiecień

Konkursy Międzyszkolne Matematyczno – Przyrodnicze w SP17

A. Trzemżalska

13.

kwiecień

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas 7-8

A.Spyra

14.

kwiecień

Konkurs ortograficzny dla klas 2-3

I.Buksińska, J.Fiszer, A.Zachwieja

15.

maj

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego ALBUS

J. Piekielnik, A. Łukowska

16.

maj

Ogólnopolski Konkurs z Matematyki ALBUS

A.Gruszka, K. Chmiel

17.

maj

Mam Talent

E. Jarczok, E. Kryut, A. Doległo, J.Piecha I. Kopiec

18.

maj

Konkurs wiedzy biologicznej dla klas 7-8

A. Trzemżalska

19.

czerwiec

Pięknie czytam – konkurs dla kl. 2-3

A.Zachwieja, J.Fiszer, I.Buksińska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress