Konkursy i uroczystości2018-11-17T14:17:38+00:00

Konkursy i uroczystości

UROCZYSTOŚCI, IMPREZY, KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

UROCZYSTOŚCI, IMPREZY I KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

  1. Uroczystości

L.p.

MIESIĄC

NAZWA UROCZYSTOŚCI

ODPOWIEDZIALNI

1.

październik

Dzień Nauczyciela

A.Kocot, A. Łukowska

2.

październik

Pasowanie na ucznia

J. Fiszer

3.

październik

Pasowanie na świetliczaka

E. Kryut, A. Doległo, E. Jarczok

J. Piecha

4.

listopad

Akademia „Niepodległość”

R. Szymura, A. Lis, A. Łukowska, A. Spyra

5.

grudzień

Jasełka

I.Buksińska, J. Fiszer, A. Zachwieja,

A.Polaczek

6.

styczeń

Dzień Babci i Dziadka

J. Fiszer, I. Buksińska, A. Zachwieja

7.

marzec

Pasowanie uczniów klasy I na czytelników

E. Lyszczyna

8.

kwiecień

Dzień Ziemi – przedstawienie

A.Trzemżalska

9.

maj

Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

M.Musiał

10.

czerwiec

Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego – pożegnanie klas 8

A.Gruszka, A.Spyra

  1. Imprezy

L.p.

MIESIĄC

NAZWA IMPREZY

ODPOWIEDZIALNI

1.

wrzesień

Sprzątanie świata

A.Trzemżalska / wychowawcy

2.

wrzesień – listopad

Mirabelka – kiełkująca historia 100licy

akcja czytelnicza

E. Lyszczyna

3.

wrzesień-grudzień

Wychowanie przez czytanie „Człowieku nie bądź bezwartościowy” -projekt

E.Lyszczyna

4.

wrzesień

Europejski Dzień Języków

J. Piekielnik, A. Łukowska,

K. Sklorz

5.

październik

Dzień tabliczki mnożenia

  1. A.Kocot, A. Gruszka

6.

październik

Bal Wszystkich Świętych

  1. A.Polaczek, ks.G.Matuszczyk

7.

listopad

Andrzejki dla klasy I

A.Doległo, E. Kryut, E. Jarczok

J.Piecha

8.

listopad

Ogólnopolskie śpiewanie hymnu

wszyscy

9.

listopad

100 chorągiewek na stulecie”

I. Buksińska, J. Fiszer,

A. Zachwieja

10.

luty

Pancake Day

J. Piekielnik, A. Łukowska

11.

marzec

Saint Patrick’s Day

A.Łukowska, J. Piekielnik

12.

maj

Miś Uszatek i przyjaciele – projekt edukacyjny dla klas 1-3

E. Lyszczyna, A. Doległo, E. Kryut,

J.Piecha

13.

maj

Tydzień Bibliotek – program promocji czytelnictwa

E. Lyszczyna

14.

cyklicznie

Jemy zdrowo – wyglądamy bombowo”

klasy 1-3

Wychowawcy klas 1-3
  1. Konkursy

L.p.

MIESIĄC

NAZWA UROCZYSTOŚCI

ODPOWIEDZIALNI

1.

całoroczny

Konkurs na najlepszego sportowca szkoły

E. Wawrzonek

2.

wrzesień

Olimpiada Matematyczna Klas 8

A.Gruszka

3.

październik

Sławni polscy naukowcy, polskie wynalazki

A.Gruszka

4.

październik

XXIV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej

A.Polaczek, ks. G. Matuszczyk

5.

listopad

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

nauczyciele poszczególnych przedmiotów

6.

grudzień

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”

E.Jarczok

7.

styczeń

Konkurs kolęd i pastorałek

E. Jarczok, E. Kryut, A. Doległo, J.Piecha

8.

styczeń-luty

Mała olimpiada

A.Kocot, A. Gruszka

9.

luty

Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii” – klasy 6-8

A. Spyra, R.Pawłowska

10.

marzec

Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

J. Piekielnik, A. Łukowska

11.

marzec

Konkurs matematyczny Mat – Asy

dla kl. 1-3

A. Zachwieja ,J. Fiszer, I. Buksińska,

12.

marzec

Kangur

A.Kocot, A. Gruszka

13.

marzec

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

B.Bandura

14.

marzec – kwiecień

Konkursy Międzyszkolne Matematyczno – Przyrodnicze w SP17 dla kl.4, w SP59 dla kl.5

A.Trzemżalska

15.

kwiecień

Jeśli nie chcesz mojej zguby…” – recytujemy A. Fredrę – konkurs dla kl. 7

A.Spyra, R.Pawłowska

16.

kwiecień

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny PANDA

B.Bandura

17.

kwiecień

Konkurs ortograficzny dla klas 2-3

I.Buksińska, J.Fiszer, A.Zachwieja

18.

kwiecień

Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza pisanka”

E.Jarczok, A.Doległo

19.

kwiecień

Ekotest – konkurs szkolny klas 8

A.Trzemżalska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress